Hakkımda

MERHABALAR,

Yeni Bir Dil mi öğrenmek istediniz? Yeni Bir Kariyer yapmak mı?
Bu yazdıklarımızı okuduğunuza göre hayatınızda Yeni Bir Döneme merhaba demek istediniz.

Sayfama hoş geldiniz.

Bilgi günümüzde en önemli silah haline gelmiştir. Bu nedenle doğru amaçla, doğru yerden edinilecek bilgiler, kişilerin hem gündelik hem de iş hayatında önemli değişikliklere sebep olmaktadır.
İster notlarını yükseltmek isteyen öğrenci olun, isterseniz yabancı dünürlerin esprilerini anlamak isteyen ebeveyn. Yurtdışında mastır yapmak isteyen bir akademisyen de olabilirsiniz ya da sürekli yurtdışı gezilerine çıkan bir yönetici. Belki çalışan personelinizi motive etmek istiyorsunuz ya da güncellenen mevzuat hakkında bilgilendirmek. Onlarca daha virgül koyabiliriz sizin hayallerinizi anlamak için tanımladığımız sizlere… Sizi anlıyor, sizi dinliyor, beklentilerinizi biliyor ve başarılarınızla gurur duyuyorum.
Tüm bu virgüllerinizi noktalamak için yanınızdayım. Çıktığınız tüm dil ve kariyer yolculuklarında size en konforlu gemide yolculuk yaptırmak vizyonum ve bu gemi ile istediğiniz en uzak limanlara sizi mutluluk ve güvenle taşımak ise misyonum.
Unutmayınız; eğitim, kendinize yapacağınız en büyük yatırımdır.

MÜGE SONER
12 Ocak 1976 Ankara doğumlu olan Müge Soner, ilk, orta ve lise öğrenimini Yükseliş Koleji’nde tamamladı. Üniversite öğrenimine Doğu Akdeniz Üniversitesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümünde başlayan Soner, daha sonra Başkent Üniversitesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İşletme ve Turizm İşletme Bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından, Amerika Birleşik Devletlerine giden Müge Soner, Washington Üniversitesinde yaptığı Halkla İlişkiler ve Reklam mastırının ardından, Highline Community College’da sırasıyla Supervision Management, Project ve Foreign Trade Management (DIŞ TİCARET) ve ESLT (English Second Language Teaching) sertifikalarını aldı. Üniversitelerde İngilizce Dış Ticaret dersleri verdi. 2007 yılında Türkiye’ye dönen Soner, burada da TDV Türk Ticaret Vakfı, Dış Ticaret Uzmanlığı sertifika programını başarıyla tamamladı.

Profesyonel yaşamında ise, sektöründe öncü olan birçok uluslararası kuruluşta çalıştıktan ve Washington Üniversitesi bünyesinde KOBİ’lere danışmanlık hizmetleri verdikten sonra 4 yıl PLUS AKADEMİ bünyesinde eğitmen ve kurum müdürü olarak çalıştı. 2012 yılında kendi şirketi olan YENİ BİR DÖNEM KURUMSAL KARİYER VE DİL BİLİM MERKEZİNİ kurdu. İngilizce, Almanca, Fransızca ve Japonca dillerini konuşabilen Soner bilgi ve tecrübelerini verdiği Kişisel Gelişim, Dış Ticaret ve Business Englih(İş İngilizcesi) derslerinin yanında Hacettepe Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Ankara Üniversitedesi, Çankaya Üniversitesi gibi üniversitelerde Dış Ticaret ve Kişisel Gelişim seminerleri vermiş ve kariyer günlerine öncülük etmiştir. Kurumsal Firmalar bazında da kariyerini üst düzeye taşımayı başarmış Soner, aşağıdaki kurum ve kuruluşlara;

Dış Ticaret Yönetimi ve Danışmanlığı
UCP 600 ICC
Proje Yönetimi
Stratejik Planlama
Risk Yönetimi
Kriz Yönetimi
Raporlama Teknikleri
Eğiticilerin Eğitimi
Etkili İletişim Teknikleri ve Beden Dili
Zaman ve Stres Yönetimi
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
Pazarlama Stratejileri
Yöneticilik ve Yönetim Becerileri
Girişimcilik ve Liderlik vb. Dersler ve seminerler vermiştir.

Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları;
Özel Şirketler, Holding ve KOBİlerin yanısıra, Devlet Hava Meydanları, Eti Maden İşletmeleri, Sosyal Güvenlik Kurumu, Denizcilik Müsteşarlığı, İŞKUR, Vakıf bank, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş, BDDK, ASO, Noterler Birliği gibi Devlet ve Kamu Kuruluşları.

Ayrıca Türkiye Konuşuyor, Eko sanayi gibi dergilerde de köşe yazarlığı yapan Müge Soner ekonominin ve politikanın gündemini yakından takip etmektedir.


Detaylı bilgi için hemen arayabilirsiniz : 0532 661 1962

Hemen Ara